Kulturní akce v Třeboni a okolí

Zábava při dovolené je důležitá... a v Třeboni se nudite nebudete!

V průběhu celého roku se zde konají nejrůznější koncerty, festivaly, výstavy, trhy a další akce. Především v letních měsících můžete každý den navštívit několik akcí během dne. Nejznámější se Vám snažíme přiblížit zde, na této stránce.

V penzionu U Řehoře pak najdete vždy aktuální přehled, co se v Třeboni děje a doporučíme Vám, kde získat vstupenky a co určitě nepropásnout.

Kulturní akce Třeboň 2018

Kulturní akce Třeboň 2018

Aktuální přehled kulturních akcí, co se v Třeboni děje a doporučíme vám, kde získat vstupenky a co určitě nepropásnout v roce 2018?!

Kulturní akce v Třeboni -  DUBEN 2018

Kulturní akce v Třeboni - DUBEN 2018

V měsíci dubnu Třeboň ožívá nejen začínajícím jarem, ale také bohatým kulturním programem. Na začátku měsíce to jsou Velikonoční dny plné programu a následují další koncerty, divadla a akce.

Kulturní akce v Třeboni -  KVĚTEN 2018

Kulturní akce v Třeboni - KVĚTEN 2018

V květnu v Třeboni začíná turistická sezona, která přiláká do Třeboně spoustu cyklistů. Jen v měsíci květnu se na Třeboňsku pořádají tři cykloturistické akce. Těšit se můžete na tradiční festival Animovaných filmů AniFilm, který otevírá sezonu v Třeboni.

Třeboňská nocturna 2018

Třeboňská nocturna 2018

Tradiční festival klasické hudby, jehož cílem je přivést špičkové české a zahraniční interprety a nabídnout návštěvníkům Třeboně hudbu, kterou jindy nabízejí nejváženější česká i světová pódia.

Cykloakce a další sportovní v Třeboni 2018

Cykloakce a další sportovní v Třeboni 2018

Třeboň a Třeboňsko - to je ráj cyklostezek a výletů po krásných lesních stezkách, za zajímavými místy a dobrodružstvím. Vydejte se i Vy s ostatními milovníky takových výletů, město Třeboň a jeho organizace připravují nejrůznější cyklovýlety.

Podzimní výlovy třeboňských rybníků 2018

Podzimní výlovy třeboňských rybníků 2018

Podzimní výlovy rybníků na Třeboňsku jsou velikou tradicí. Rybáři každoročně na podzim loví zhruba 200 rybníků, z toho vždy vyberou 5 až 8 těch nejzajímavějších, které jsou pak přístupné široké veřejnosti.
Na jaké se letos můžete těšit?

Penzion nabízí

  • internet WiFi zdarma
  • úschova kol pod střechou
  • parkování u penzionu
  • dobré a poctivé ceny
  • terasu a možností grilování
  • útulné pokoje s vlastními koupelnami
  • ubytování s domácími mazlíčky

Kde nás najdete

Tel.: 723 138 665
Přemyslova 114, Třeboň


Zvětšit mapu

ubytování TřeboňUbytování Třeboňfacebook
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím