Výlovy rybníků na Třeboňsku

Třeboňsko se může pochlubit téměř pětistovkou rybníků, a proto se také často tato oblast nazývá krajinou dvojího nebe.Výlovy rybníků na Třeboňsku

Na Třeboňsku je mnoho rybníků různých velikostí a tvarů. Několik je jich rozlohou doslova obřích a z nich je dominantní rybník Rožmberk, který je zároveň i největším rybníkem Česka. V průběhu podzimu probíhají podzimní výlovy, na které Vás srdečně zveme.

Ubytování v Třeboni najdete u nás, v našem útulném penzionu U Řehoře.

Výlov rybníka Rožmberk, podzim 2013

Ve druhém říjnovém víkendu se bude konat výlov našeho největšího rybníka v ČR, rybníka Rožmberk. 11. – 13. října 2013 se můžete těšit na zajímavou podívanou.

Výlov rybníka Dvořiště

V letošním roce 2013 se bude odehrávat i výlov další velikána v ČR, rybníka Dvořiště. Ten bude probíhat v pracovní dny, přesný termín ještě není znám.

Ukázka výlovu rybníků


Září a říjen v Třeboni 2018

V září či v říjnu můžete prožit v Třeboni krásný prodloužený víkend. Každý víkend si můžete užít nějakou zajímavou akci nebo kulturní zážitek.

 

Doporučujeme Svatováclavské slavnosti nebo jihočeský festival zdraví. Dále si můžete zasportovat při běhu okolo rybníka Svět, nebo v nedalekém Chlumu u Třeboně běh kolem rybníka Hejtman.

více

Termíny akcí v roce 2019

Už známe termíny nejlepších akcí v Třeboni v roce 2019!

 

Vyberte si termín a přijeďte si užít to nejlepší z Třeboně.

Penzion nabízí

  • internet WiFi zdarma
  • úschova kol pod střechou
  • parkování u penzionu
  • dobré a poctivé ceny
  • terasu a možností grilování
  • útulné pokoje s vlastními koupelnami
  • ubytování s domácími mazlíčky

Kde nás najdete

Tel.: 723 138 665
Přemyslova 114, Třeboň


Zvětšit mapu

podzimní výlovy rybníků Třeboňsko 2018ubytování TřeboňUbytování Třeboňfacebook
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím