Pivovarské slavnosti pivovaru REGENT - 29. července 2017

Pokud u nás v penzionu budete trávit svou letní červencovou dovolenou, nezapomeňte navětívit velmi oblíbené pivní slavnosti místního pivovaru Regent, které se budou konat v sobotu 29. července 2017.

Začínají v pravé poledne a po celý den je pro vás připravena nabídka občerstvení a samozřejmě spousta zlatavého moku a dalších produktů značky Regent.

Hlavní program začíná v pravé poledne a pokračuje až do dlouhé noci.

Rezervace ubytování

Zajistěte si ubytování v Třeboni při slavnostech v našem penzionu, který najdete 5 minut pěší chůze po hrázi rybníka Svět.

 

 

Noční prohlídka pivovaru Regent

A poku u nás budete trávit svou dovolenou, zajít si můžete na neobvyklou noční prohlídku pivovaru Bohemia Regent s průvodcem a pochodní. Projdete se starým pivovarským podzemím, ochutnáte domácí chléb pečený s použitím pivovarských kvasnic a  sladu. Můžete ochutnat i nefiltrované nepasterizované pivo, které nikdy neopustilo pivovarské sklepení, přímo v nově zrekonstruovaném pivovarském sklepě.

Prohlídky se konají každý pátek a sobotu vždy od 20 hodin. Pro skupiny možno domluvit i jiný termín.

Září a říjen v Třeboni 2018

V září či v říjnu můžete prožit v Třeboni krásný prodloužený víkend. Každý víkend si můžete užít nějakou zajímavou akci nebo kulturní zážitek.

 

Doporučujeme Svatováclavské slavnosti nebo jihočeský festival zdraví. Dále si můžete zasportovat při běhu okolo rybníka Svět, nebo v nedalekém Chlumu u Třeboně běh kolem rybníka Hejtman.

více

Termíny akcí v roce 2019

Už známe termíny nejlepších akcí v Třeboni v roce 2019!

 

Vyberte si termín a přijeďte si užít to nejlepší z Třeboně.

Penzion nabízí

  • internet WiFi zdarma
  • úschova kol pod střechou
  • parkování u penzionu
  • dobré a poctivé ceny
  • terasu a možností grilování
  • útulné pokoje s vlastními koupelnami
  • ubytování s domácími mazlíčky

Kde nás najdete

Tel.: 723 138 665
Přemyslova 114, Třeboň


Zvětšit mapu

podzimní výlovy rybníků Třeboňsko 2018ubytování TřeboňUbytování Třeboňfacebook
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím